Rozpačitý den na SB

28. června 2011 v 21:00 | Muki
Ahoj deníčku

Dneska jsem měla rozpačitý den na Super-Bradavicích.Byla jsem samozřejmně s mým klukek Míchaelem Samurayem,dneska jsme se viděli třikrát a domlouvali se že dneska 28.6.2011 půjdeme od 20.hod spolu do sklepení na Zbor našich duchů,jenže se nám to vymstilo.Byla jsem samozřejmně na Hradním nádvoří a Michael vlastně za mnou pak přišel taky a řekli jsme si že tedy půjdeme do toho Sklepení.Najednou mi přilétla má sova a hodila dopis.Byl to Hulák který jsem samozřejmně ihned poznala a on začal mluvit a já jen s Michaelem poslouchala.Bylo tam:

Hulák: *Začne mluvit.* Slečno Mukinko a pane Samurayi, dorazte prosím na ošetřovnu. Leží tam Emma Simskovea, chtěla, abyste za ní přišli, ji navštívit. S pozdravem, profesorka De Bluesky. *Pak se roztrhá.*

Byla jsem z toho úplně mimo,nevěděla jsem co se děje,stejně tak i Michael.No a nám nezbívalo než to vzdát a jít tam.Takže jsme s Míšou běželi do ošetřovny za Emmou Siemskoveo.Míša ale pak odešel a ani tam nebyl.Chvíli jsem tam byla jenom já a pak jsem také odešla..Hrozný den..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama