Profesoři

23. září 2011 v 18:47 | Pavlínka Mukínka
Sir Jek El:Tento profesor byl výborný.Učil mě Kouzelné léčení a hodně mě naučil.Doteď ho mám ráda.Jsme v kontaktu na FB.

Kate Morwoodová:Tato paní profesorka je mi také hodně blízká.učila mě mě Obranu proti černé magii.Byla výborná.Také máme kontakt na FB.

Kirsten Smeltová:Oblíbená profesorka.Učila mě Astronomii.To bylo o hvězdách a já jim chtěla být blíž.Tento předmět jsem si opravdu oblíbila.A Kir byla skvělá.když jsem měla problémy,pozvala mě k sobě do kabinetu na čaj.vždycky mi pomohla a poradila.Kontakt mám blog.

Calavénë Ar Rännarniel nyní NightMare:Cal jsem měla ráda opravdu moc.Nevím už co učila.Časem se stala ředitelkou koleje Nebelvír.Dokázala mi také poradit když jsem potřebovala a něco nevěděla.Stálý kontakt FB a blog.

Elis Pikorová:Profesorka která mě také učila,ale už nevím co.Byla také výborná a doteď si jí já sama vážím.Kontak FB.

LiLi An CittyHall:Tu jsem měla nejraději.Učila mě vaření.To jsem si na tolik oblíbila že ty vzpomínky na hodiny pořád míjí před očima.Kontakt FB.

Jessica Di Bennitová:Byla to dřív studentka Mrzimorské koleje a také moje sestřička.Jmenuje se Monika Nguen reálně.Pak se stala profesorkou a učila Létání.doteď je mi oblíbená.Jsme také v kontaktu na FB a psali jsme si i dopis reálně,tedy poštou.

Jennifer Mc Viertová:Užasná profesorka.Myslím že učila Studium Mudlů.Od ní jsem ještě tehdy na SB dostala vlčátko.Skvěle jsme si rozuměli,ale i pomáhali.Reálně Martina Moravcová.Jenže jednoho dne jí zabil čaroděj Lalack a jeho Stoupenci.Když jsme jela do Bradavic,tak nás napadli a zabili jí.Mám tě ráda Jenni...V kontaktu jsme také na FB...

Měla jsem víc oblíbených profesorů,všechny si pamatovat nemůžu...Prostě vzpomínky zůstali nejen mě,ale i nám všem...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama