Zvířátka

23. září 2011 v 10:33 | Pavlínka Mukínka(Muki) |  Já a moje zvířátka v Bradavicích

Má zvířátka na Super-Bradavicích

Když jsem poprvé nastupovala na Bradavickou školu,tak jsme měli povolená zvířátka do školy a já si je pořídila.Zvířátek jsem měla pět,ale některé zůstávali v Londýně,protoře nemohli do školy.

Sova Sněžná:Jako první jsem si pořidila tuto krásnou bílou sovu.Jmenovala se Hedvika a většinu času jsem s ní byla třeba venku,ve Velké Síni a tak dále.Doteď jsem ráda že jsem jí měla.Užili jsme si spoustu legrace,zábavy.Bývali jsme spolu pořád...

Vlčice:Druhé zvířátko jsem si koupila Vlka,spíše vlčici.Jmenovala se Elsa.S Elsou jsme pobývali hodně v Londýně,protože ve škole být nemohla.Také jsem s ní prožila krásné časy.Většinou jsme bývali v Lese v Londýně...

Vlčátko:Toto vlčátko jsem dostala tenkrát od jedné paní profesorky Jennifer McViertové.Tato profesorka tenkrát zemřela pří útoku proti čarodějovi,který jí zabil cestou vlakem do Bradavic.Měla jsem Jenn tak ráda že mi tu chybí,ale tak už to bývá.Jsem ráda že mám krásnou vzpomínku na ní..

Veverka:Tuto veverku jsem dostala od kamaráda Billa Blacka myslím že mi jí dal dárkem tehdy za pomoc že jsem mu koupila učebnice do školy.Jmenuje se Amálka a s tou jsem také bývala,ale ne tak často jako s Hedvikou.Mám jí ráda..

Kočka:Tato kočka je Angorská.Koupila jsem jí tehdy ještě v Příčné ulici,ještě jako malé kotě a nosila jí v košíčku.Samozřejmně že už je velká.Jmenovala se Afrodita a většinou bývala v kolejní místnosti Mrzimoru u mě v pokoji.Ven jsme chodili,ale jen zřídka,někdy jsem jí měla i ve Velké Síni..

Tak to jsou zvířátka ze Super-Bradavic...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama